Zapraszamy na zabiegi kosmetologiczne i medycyny estetycznej, które wykonujemy profesjonalnie, korzystając z najlepszej jakości urządzeń oraz renomowanych kosmetykach światowych liderów Twój kosmetolog Wrocław. Chcemy wydobywać naturalne piękno z naszych klientów,pomagamy pozbywać się kompleksów.W salonie stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Pracujemy na najlepszych technologiach czy kosmetykach. Uczymy się od najlepszych w świecie kosmetologii estetycznej. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz czy też na ciało. Służymy empatią i odpowiednim doborem zabiegów koniecznych do uzyskania wymarzonego efektu WOW.

Kosmetolog Wrocław
Natalia

Natalia

Swoje doświadczenie nabywa każdego dnia w pracy. Codziennie spotyka się z różnymi problemami i stara się indywidualnie je rozwiązywać. Stawia na profesjonalność. Holistycznie podchodzi do każdego pacjenta. Kosmetologia jest jej pasja dlatego jak nie spotkasz jej w gabinecie to znaczy że się gdzieś szkoli. Poszerza swoją wiedzę w dziedzinie trychologii oraz usuwaniu blizn. Kocha łączyć terapię zabiegowe które przynoszą spektakularne efekty. Opracowała Beauty plany które z sukcesami praktykuje w gabinecie. Klinikę tworzy razem z partnerem. Ona zajmuje się gabinetem a on pozyskiwaniem nowych technologii. Razem tworzą zgrany duet.

Monika

Monika

Mam na imię Monika i Jestem osobą szaloną, uśmiechniętą, uczciwą i mocno zaangażowaną w swoją pracę. Kocham zwierzęta oraz sport ,moim marzeniem jest zacząć zwiedzać świat. Jestem dyplomowaną wizażystką oraz absolwentką szkoły makijażu BIAR Beauty Group . Usługi które wykonuje w salonie to Makijaż ,stylizacja rzęs , stylizacja brwi oraz makijaż permanentny . Stale podnoszę swoje klasyfikacje zawodowe biorąc udział w ciągłych szkoleniach. Moim nową specjalizacją będzie makijaż permanentny ust. Dodatkowo jestem szkoleniowcem z certyfikacją ISO. W przyszłości chciałabym otworzyć kolejny salon gdzieś na świecie w pięknych okolicach przyrody i zamieszkać w ciepłych krajach

Skorzystaj z naszych usług i umów się na wizytę